U17 FKJS – SPARTAK Příbram

27.10.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 12. kolo

Utkání by slušela z našeho pohledu alespoň remíza. Bohužel selhali jsme v koncovce, a udělali jsme dvě chyby, které nás stáli body.
Do zápasu jsme vstoupili slušně a výsledkem byl vedoucí gól ve 14.minutě To po kombinaci po pravé straně centroval přes vápno Bártík a obránce hostí trefil před naším hráčem přesně šibenici. Hosté však brzy stihli vyrovnat. Po vhozeném autu z levé strany přišel míč na vápno, kde byl nepochopitelně zcela volný hráč hostí a nabídnutou šanci proměnil. Za chvíli přišla zbytečná malá domu z půlky hřiště, špatná přihrávka z vápna, ztráta balonu a přihrávka opět na volného hráče a neštěstí bylo hotovo. Do poločasu jsme pak hosty zmáčkli, ale neproměnili jsme akorát čtyři jasné golovky.
Ve druhé části hry jsme chtěli vyrovnat, ale nedali jsme další šance, nepomohly ani rohy, kterých jsme kopali sedm a přišel trest. Hosté z brejku po nedorozumění našich dvou hráčů dali svou třetí branku a bylo zle. Zápas jsme dohrávali s nejmladší možnou sestavou, dorazový hráči zůstali na hřišti pouze tři. Chyběla nám  však síla v soubojích a klid v rozehrávce a navíc čas rychle uběhl.... přesto si myslím, že jsme měli uhrát v zápase lepší výsledek, šancí bylo dost...