U17 FKJS – Sp. škola Plzeň

28.9.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 8. kolo
4 - 1

Toto utkání se nám v první části moc nepovedlo. Byli jsme nedůrazní, všude pozdě, špatně jsme řešili obranou  fázi, a i hráči kteří předtím hráli  prim neměli svůj den. Byl to od nás nejhorší výkon od července. Hosté šli proto do vedení ve 12.minutě,kdy jsme nakoupili tři chyby za sebou. Povedlo se nám vyrovnat až po rohu, kdy  Virostek našel přesně hlavu Černého v 35.minutě.V prvním poločase střeli 5:6, rohy 2:7 pro hosty ..!!!
Do druhé poloviny nastoupil náš tým s jinou tváří. Hosté navštívili naší obranou polovinu celkem třikrát. Náš tlak stupňoval a výsledek se dostavil. Druhý a vítězný gól Virostek po rohu, který zahrál Prajzler. Třetí a čtvrtou branku opět Černý, po přihrávkách Přiba a Machta. Střeli na konci utkání 23:7, rohy 8:7..
Jsem rád, že kluci ukázali morální sílu a utkání i když se nedařilo jak jsme chtěli, nakonec zvládli s vítěznou tečkou.