13.10.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 10. kolo
1 - 3
KONEC

Detail zápasu

Potkala nás už před poutí špatná forma v řešení některých fotbalových situacích a drží se nás jako klíště,nevím jak jinak si vysvětlit naší hru. Umíme hrát v poli,držet balon,střílet a pak přijdou fatální chyby v rozehrávce, nebo soupeř zahraje dva, tři rohy, dva, tři centry ze strany a je vše jak se říká slušně v ř...! Dnes jsme opět nezačali špatně, prvních deset minut jsme měli navrh a nedali jsme gól z jasné šance. Pak zahrozili hosté a z ojedinělého útoku nastřelili tyč, po našem nedorozumění. Poté jsme byli opět aktivnější a po několika akcích ze strany přišel faul na rohu vápna,který z přímého kopu ve 33.minutě potrestal krásnou střelou do šibenice Pícha. Poté jsme opět neproměnili dvě další tutovky. Poločas tedy pro nás výsledkově dobrý.
Ve druhé části hry hrajeme, tlačíme a najednou tam byl gól v naší síti. Hosté kopali roh, odražený balón šel zpět centrem do vápna, následoval nesmyslný faul, penalta, gól. Pak kopeme sérii rohů my, přišel obranný nákop hostí na náhodu dopředu, plesk a je to 1:2 z brejku. Dál se tedy snažíme alespoň stav srovnat a následují tři krásné přihrávky našich hráčů, bohužel však hráčům hostí a plesk a je to 1:3!!! Opravdu nechápu co to je za nemoc, když pořád nahráváme soupeři. Asi budu zřejmě muset vzít celý tým k očnímu lékaři a zjistit jak jsme na tom se zrakem. Paradoxem je, že hosté měli celkem čtyři střeli mezi tyče a tři proměnili!
Nezbývá než doufat, že návštěva na očním nám prospěje a příště už urvem nějaké body...a bude líp.