U17 FKJS – Přeštice

4.5.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 24. kolo

Začátek utkání nám herně vyšel, a kdyby jsme v desáté minutě vedli o tři branky nikdo by se nedivil. Naneštěstí pro nás náš útočník vždy selhal a to i tři metry od branky,takto  zahodit tři 100%ní šance je opravdu umění. Paradoxně ten samý hráč nesmyslně ztratil odražený míč po rohu hostí. Běžela 15.minuta, míč dvacetpět metrů od naší branky a neštěstí pak bylo dokonáno. Hosté z první jejich vážné akce šli do vedení. Povedlo se nám vyrovnat ve 38. minutě po akci z pravé strany nahrál zpětně Doležal a Přib křižnou ranou vyrovnal. Minutu na to poprvé zaúřadoval pan sudí, kdy jediný na stadionu viděl ruku našeho obránce, ten však nastřelený míč do vápna hrál stehnem do svého ramena. Penalta se i tak kopala a hosté neprávem vedli.
 Do druhé části hry jsme vlétli aktivně. Výsledkem byla další tutová šance, kterou však ten samý hráč co v první části opět zahodil. Náš tlak stoupal, ale nemohli jsme smůlu a hostujícího brankáře prostřelit. V 70.minutě hosté zahráli ve vápně jasnou rukou, a ke zděšení všech pan sudí jediný na stadionu tento prohřešek neviděl! Hra se pak zvrtla, přibylo faulů a šarvátek, sudí situace nezvládal. Toto vše nám moc nepomohlo, potřebovali jsme hrát, ale hra byla rozkouskovaná.I přesto jsme si vytvořili další dvě šance, ale gólman hostí byl proti. Vše bylo dokonáno sedm minut před koncem, kdy hosté z brejku vstřelili uklidňující branku. Míč vystřelili pět metrů za vápnem a obrana i náš gólman zaspali.
Opět jsme shořeli na proměňování gólových šancí a nemohoucnosti to prolomit... šancí bylo dostatek tento zápas vyhrát, chybí nám nějaký bomber....