U17 FKJS – Doubravice

Datum Čas Sezóna Kolo
29.2.2020 12:00 2019/2020 PU

Poslední přípravný zápas jsme odehráli proti mužům,ale popasovali jsme se s tím statečně. Hosté mají mladší tým a v rychlosti a důrazu byli výborným sparing partnerem před naším prvním mistrákem. Hra byla vyrovnaná, důrazná a přelévala se na obě strany. Do vedení jsme šli po akci vedené z levé strany, kdy jsme se dostali přihrávkou Prajzlera, Machtem do vápna a ten byl faulovaný. Penaltu proměnil ve 29.minutě bezpečně Virostek. Pak jsme byli ještě do půlky aktivnější, ale výsledkem byli jen tři rohy a pár zakončení mimo branku. Hosté však v tu dobu zlobili z brejků, ale obrana s gólmanem vše dobře pokryli.
Do druhé části jsme nastoupili opět odhodlaně, ale několik nepřesností nás stálo moc sil. Po jedné takové chybě hosté vyrovnali. Běžela 60.minuta a vypadalo to, že soupeř  překlopí hru na svou stranu. Naštěstí jsme míč začali více držet a kombinačně se zlepšili. Po vybojovaném míči jsme šli do rychlého útoku, ten skončil faulem ve vápně a kopali jsme pokutový kop podruhé. Faulovaný Šperl proměnil v 64.minutě a stanovil konečný výsledek. V závěru nás soupeř přitlačil a dostal pod tlak, ale odolali jsme i s použitím brankové konstrukce, kterou po přímém kopu trefili hosté.