1.9.2018 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 4. kolo

Tomáš Velek 12'
Karel Kloud 38'
Jan Volf 41'
Jan Volf 47'

Zápas dvou týmů s doposud plným počtem získaných bodů v KP  jsme opanovali a po zásluze si připsali třetí výhru v této sezóně! Zápas to však nebyl vůbec jednoduchý, jak může napovídat výsledek. Urostlejší a zároveň fotbalově vyspělý soupeř byl nepříjemným protivníkem, avšak při relativně vyrovnané hře v poli se prakticky nedostával proti naší defenzívě skvělé dirigované Filipem Švejnohou do šancí (max. 2 za celý zápas), naproti tomu my jsme kromě vstřelených branek neproměnili celou řadu dalších vyložených příležitostí, také zásluhou výborného třeboňského gólmana.
Skóre jsme otevřeli v 11', když Adam Rejšek samostatný nájezd vyřešil kličkou brankaři a po střele z úhlu do tyče napálil odražený balón Tomáš Velek pohotově do sítě - 1:0. Do rozhodujícího trháku jsme se dostali po půli, když se v 38' Karel Kloud šikovně uvolnil v pokutovém území, po naznačení střely posunul balón do strany, a šikovně zamířil mezi nohy brankaře 2-0. Tři minuty poté, opět ukázal svoje rychlé nohy Honza Volf a po úniku z pravé strany zakončil přesnou přízemní střelou na zadní tyč - 3:0! Brankový účet uzavřel opět Honza Volf v 47' po výborné práci Tomáše Velka, který byl patřičně důsledný ve vápně a ve skluzu přes obránce zdánlivě neřešitelný balón ideálně připravil před bránu, střelec  pohodlně vsítil do prázdné branky- 4:0!
Opět musíme kluky víceméně chválit, zvládli těžký zápas na jedničku, rozhodli 2 slepené góly v rozmezí 38' a 41' na 3:0. Po třech kolech máme plný počet bodů při skóre 20:3. Nesmíme však usnout na vavřínech, soutěž je zatím pouze v úvodu, nicméně úvod sezóny jsme zvládli nad očekávání!