18.8.2018 11:45 KP mladších žáků 2018/2019 2. kolo
10 - 1
KONEC

Detail zápasu

Vstup do KP pro sezónu 2018/19 jsme zvládli na výbornou. Od samotného úvodu se hrálo prakticky na jednu branku, kluci předváděli pohledný kombinační fotbal podpořený výbornými individuálními výkony některých jednotlivců. Po úvodním brzkém gólu Lukášem Vaněčkem v 5'  jsme se střelecky "zasekli" a pálili jednu šanci za druhou, až ke konci půle vstřelili uklidňující branky Filip Sokol v 21' z dorážky a Lukáš Vaněček ve 25' po pěkné individuální akci.
Nástup do 2. půle jsme měli bleskový a nepřipustili tak žádnou komplikaci, když jsme  během 5 minut v rozmezí 31' - 35'  navýšili své vedení na 7:0 - Filip Sokol, Tomáš Velek, Michal Čumpelík z dorážky pokutového kopu a Filip Sokol zkompletoval hattrick. Po delší střelecké odmlce jsme měli opět silnou pětiminutovku a v rozmezí 48' - 53' přidali naše zbývající branky Michal Čumpelík, Lukáš Vaněček - zkompletoval hattrick po své další výborné individuální akci a Tomáš Velek po nezištné přihrávce Matěje Pelešky. Čestný úspěch soupeř zaznamenal po pěkné střele prakticky se závěrečným hvizdem sudího. Od mnohem většího přídělu hosty zachránil gólman, rozhodně nejlepší hráč roudenských, který ještě pochytal spoustu šancí.
Všichni kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu, přesto nutno zmínit hráče r. 2008, tedy ještě dorazového ročníku starších přípravek !! - Matěje Pelešku, Filipa Švejnohu, Jana Volfa a Martina Zemana, kteří si odbyli premiéru v KP ml. žáků a patřili k oporám týmu!