U12 FKJS – Volyně/Češtice

2.9.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 2. kolo

Vstup do nového ročníku 1.A třídy se vydařil jak výsledkově tak z větší části také herně. V úvodu zápasu byla na nás znát určitá nesouhra a také tréninková absence některých hráčů. Proti ambicioznímu volyňskému mančaftu se nerodilo vítězství vůbec lehce.
Po úvodním rozkoukávání se v 7' se Daniel Kural dobře zorientoval po vyražené střele a zajistil úvodní branku zápasu - 1:0. Ve 12' měl za hranicí pokutového území dostatek času Petr Moudrý, aby si míč připravil na střelu a přesně zacílil do horního růžku branky - 2:0. Ve 2. poločase začal úřadovat Honza Tomšovic. Nejdříve vstřelil uklidňující branku  v 33', poté v 36' v přečíslení ideálně vysunul Petra Moudrého, který výborně zakončil střelou od tyče do sítě - 4:0. Potom jsme si vybírali "oddychový čas" a soupeř nás přimáčkl k naší bráně. Tento tlak hostů vyústil ve snížení na 1:4. Poté jme zapnuli na vyšší obrátky a Honza Tomšovic dvěma slepenými góly v 51' a 52', přičemž ta první byla po nádherné individuální akci, nás poslal na konečných 6:1!
Tento víkend můžeme hodnotit pozitivně, v KP i v 1.A třídě vysoké výhry po pěkných výkonech. Příští víkend chceme pokračovat na vítězné vlně!