U12 FKJS – Netolice

15.9.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 4. kolo
7 - 2

Timeline

Naše vítězství se nerodilo až tak přesvědčivě, jak ukazuje konečný výsledek. Rozjezd do utkání jsme měli hodně vlažný, hra byla neurovnaná a netoličtí byli zkraje velmi nebezpečným týmem, když nám zejména v útočné fázi dělal svojí rychlostí velké problémy a ve 4' se ujal vedení. V 8' jsme vyrovnali Petrem Moudrým, který pěknou střelou přehodil brankáře hostí - 1:1. Šance  byly k vidění na obou stranách a diváci viděli v 1. půli vyrovnané utkání. Na naší straně se dostával do šancí zejména Jonáš Kostka, avšak dnes si neobul střelecké kopačky.
Lepší vstup do 2. půle měli opět netoličtí a v 31' po centru z pravé strany usměrnil nepokrytý hráč míč do naší branky - 1:2. Odpověděli jsme obratem, když vysunutý Honza Tomšovic obešel brankáře hostí a z těžkého úhlu jeho střelu do prázdné brány pojistil dorážkou Václav Mrkvička 2:2. Poté jsme už přebírali otěže zápasu na svoji stranu. Ve 40' po pěkném uvolnění Jonáše Kostky zakončil Honza Tomšovic s přehledem - 3:2. Ve 44' se po našem napadání rozehrávky soupeře dostal k balónu Viktor Janda a přesnou střelou k tyči zvýšil naše vedení - 4:2. Ve 45' opět Viktor Janda po ideální přihrávce Petra Moudrého prakticky z téže pozice jako při předchozí brance navýšil na 6:2. V závěru zápasu obstaral obě  naše zbývající branky Petr Moudrý, v 57' nedal střelou z hranice pokutového území brankaři hostí šanci a v 58' dorážel do branky po předchozí střele Viktora Jandy.
O výsledku zápasu jsme rozhodli ve 2. poločase, když jsme začali soupeře po zlepšeném výkonu přehrávat, navíc se projevila také naše lepší fyzická připravenost.