28.10.2017 11:45 KP mladších žáků 2017/2018 10. kolo

Hráč 24'
Hráč 27'
Hráč 59'

Detail zápasu

Proti vysokému favoritu, který prochází soutěží suverénně bez ztráty kytičky při skóre 69:5, jsme k zápasu nastoupili s cílem pokusit se o bodový zisk, případně zabojovat o co nejlepší výsledek. Úvod zápasu jsme zachytili, nejdříve měl velkou šanci Lukáš Zvonek, žel jeho střelu po úniku vimperský gólman nohou vytěsnil mimo tyče. V 9' jsme šli do vedení po dobře vyřešeném protiútoku, kdy zafungovala spolupráce mezi Lukášem Zvonkem a Jakubem Strakou a druhý jmenovaný svojí šanci precizně zakončil. Soupeř vzápětí vyrovnal a do konce poločasu si vytvořil rozhodující náskok, kdy potrestal naše nedotahy v obranné fázi, které proti výborné ofenzívě vimperkých musely přijít. Na naší straně měli šance Lukáš Zvonek a Maxim Štöger, zůstaly však neproměněny. Do 2. poločasu jsme nastoupili poučeni a lépe se nám dařilo čelit ofenzívní hře soupeře a do šancí ho příliš nepouštěli, my jsme měli několik dobrých příležitostí - Lukáš Zvonek, Jan Voják, Maxim Štöger. V poslední minutě soupeř pečetil výhru, kdy střelou ze střední vzdálenosti překvapil našeho brankáře. Kluci podali sympatický bojovný výkon, odehráli proti vimperským důstojnou partii a přispěli také svým dílem ke kvalitě tohoto utkání. Jinak samozřejmě zasloužená výhra domácích.