18.8.2018 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 2. kolo
0 - 1
KONEC

Detail zápasu

Vstup do nového ročníku se nám povedl jak výsledkově, tak také herně. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a tím nepustili domácí na dostřel Uhříčkovi branky. Naopak, ve 22´ po našem dobrém presinku se míč dostal k Vaněčkovi, který se uvolnil ve vápně a prostřelil domácího gólmana 0:1. Ve 26´ jsme mohli skóre navýšit, když na centr Juhaňáka těsně nedosáhl Šourek. Největší šance domácích  v prvním poločase byla ve 35´, když z hranice velkého vápna zahrávali přímý volný kop, ale naštěstí netrefili naší branku.
Druhý poločas začal hned v úvodní minutě šancí domácích, když kombinační akci zakončili těsně vedle. V průběhu druhého poločasu měli domácí častěji míč na svých kopačkách, ale mi jsme hrozili z rychlých brejků. V 55´měl Vaněček velkou příležitost vstřelit druhou branku utkání, postupoval sám na domácího brankaře, ale neuspěl. V 65´ se uvolnil Juhaňák, přihrál Vaněčkovi, který chytře přehazoval gólmana, ale střele šla nad. Z těchto dvou šancí jsme měli alespoň jednu proměnit a pojistit výsledek. Ale nepovedlo se a domácí byli stále nebezpeční,  ale naše obrana pracovala pozorně. V 71´se dostali domácí do brankové příležitosti, s kterou si Uhříček poradil. V 85´zahrával Petráň rohový kop, centr propadl k Šimkovi, který mohl pojistit vítězství, ale jeho střela šla těsně nad. Koncovku utkání už jsme zvládli a získali 3 body.
Za předvedený, kolektivní výkon, musím kluky pochválit.