Sportovní škola Plzeň – U19 FKJS

15.9.2018 10:00 Česká divize dorostu U19 2018/2019 6. kolo
1 - 4

Do utkání jsme vstoupili výborně , když ve 3´ po kombinaci Šourek, Juhaňák, Petráň, otevřel posledně jmenovaný skóre utkání. V 6´mohlo být skóre srovnáno, když domácí nastřelili z jedné akce dvakrát tyč Uhříčkovi branky. V následujících minutách se hra odehrávala mezi vápny. My jsme měli dvě šance po rohových kopech, když pokaždé hlavičkoval Nosek, ale pokaždé vedle. Domácí srovnali v 34´na 1:1, když jsme nedokázali odvrátit nákop do vápna a domácí útočník přehodil Uhříčka.

V druhém poločase jsme byli aktivnější než domácí a hlavně byli střelecky úspěšní. V  64´,po přivrávce Šourka, mířil přesně Juhaňák 1:2 a ten samý hráč se trefil v 84´ z tresného kopu a zvýšil náš náskok na 1:3. V 90´ se ještě trefil Chvosta a stanovil konečné skóre utkání na 1:4