Sportovní škola Plzeň – U17 FKJS

15.9.2018 12:15 Česká divize dorostu U17 2018/2019 6. kolo

Do utkání jsme vstoupili s tím,že chceme napravit reputaci z minulého zápasu, což se nám výsledkově a i  herně povedlo. Hráli jsme od první minuty agresivně, kombinačně a byli jsme lepším týmem. Šli jsme do vedení po krásné kombinaci, kdy na jejím konci stál střelec Šourek. Potom jsme bohužel špatně vyřešili situaci u strany vápna, kdy z nečekaného centru dorazili domácí šťastně míč do naší svatyně. To nás zdravě naštvalo a po dalších útocích na branku domácích se povedla další kombinace čtyř přihrávek,kdy na konci střílel Novák a dál náš druhý gól. Pak domácí z našeho odkopu,vystřelili odražený balón z pětadvaceti metrů přímo do šibenice, a opět bylo srovnáno, takový gól už tento střelec těžko zopakuje. I přesto jsme do kabiny šli veseleji my. Třetí náš gól dal dobře hrající Pícha hlavou po krásně posazeném centru Viktory na jeho hlavu.
Po odpočinku v půli jsme dál šli za výhrou. Čtvrtou branku vsítil opět Pícha, po krásné průnikové přihrávce Brože. Před tímto gólem jsme na víc nastřelil ještě dvakrát konstrukci branky. I po prostřídání sestavy jsme dále utkání kontrolovali, a potvrdili, že vítězství bude naše. Poslední branku dal Viktora z penalty, po předchozím jasném faulu na našeho hráče. Tento zápas jsme kromě malých chyb zvládli, a doufáme, že budeme šlapat dál, tak jak se má.

Sp. škola Plzeň

Hráč 18', 28'