SK KLATOVY – U17 FKJS

5.10.2019 12:15 Česká divize dorostu U17 2019/2020 9. kolo

Nástup do utkání jsme měli velmi dobrý, do vedení jsme šli ve 2.minutě, míč dorazil do branky Macht. Potom domácí třikrát udeřili z přímých kopů, kdy vždy zaváhal náš brankář a my museli dotahovat. Snížili jsme po brance Černého těsně před půlí.
 Do druhé části jsme vlétli s tím, že skóre otočíme. Vyrovnáno bylo v 55.minutě kdy se prosadil Bambásek ze strany. Pak se do utkání vložil nesmyslně samotný hlavní sudí Janoch, který si zřejmě léčil nějaké své ego. Zápas vůbec nezvládl..To jak utkání řídil byla vražda fotbalu, a takový lidi by neměli vůbec pouštět mezi mládež!!! Oba týmy měli dva vyloučené, dva zraněné, nikomu se už ani hrát nechtělo, ale bohužel muselo. Ke konci zápasu udeřili domácí, opět z přímého kopu! Vyrovnat jsme už nestihli, utkání skončilo prohrou, pod kterou se výrazně podepsali, gólman, a vyloučení hráči svou nedisciplínou.

SK KLATOVY

Hráč 6', 11', 34', 80'