Roudné – U17 FKJS

19.5.2018 11:45 KP mladšího dorostu 2017/2018 22. kolo

Utkání jsme měli po celý hrací čas pod kontrolou, i když jsme to sami tak lehké nečekali.Domácí jsou totiž velmi nebezpečným soupeřem pro všechny týmy z tabulky. Od začátku jsme hráli velmi aktivně, i když jsem provedl nějaké rošády v sestavě.Domácí nám nestačili v rychlosti,pohybu a důrazu.Výsledek se tedy dostavil v podobě gólů. První tři jsme dali po pěkných kombinačních akcích kdy šli centry ze stran na dobře nabíhající hráče.Prosadili se Brož a dvakrát Hokynář. Poslední v první půlce padl z penalty,která byla nařízena na našeho nejlepšího hráče Šourka, ten měl mimo penalty na něj v zápase čtyři asistence.Penaltu proměnil bezpečně Suchý. Ve druhé části hry jsme přidali další dvě branky, opět po krásných kombinacích. Stříleli Vaněček a potřetí Hokynář.Mám radost z toho jak to kluci zvládli,protože nás v poslední době trápí  zranění a marodka, a tři hráči hráli i  za starší celý zápas předtím...I proto jsme do zápasu nasadili i dva hráče půjčené od žáků, a musím dodat, že když byli na hřišti nezklamali. Pochvalu zaslouží celý mančaft, za bojovnost, srdce a , nasazení, jen tak dále...