Protivín/Záhoří – U12 FKJS

13.5.2018 11:45 I. A tř. mladších žáků 2017/2018 17. kolo
1 - 4

Timeline

Proti fyzicky vyspělejšímu mužstvu jsme měli pomalý rozjezd a prohrávali  0-1 po zaváhání v naší obraně. Domácí se příliš do šancí nedostávali a ty naše vychytával velmi dobrý brankář domácích. Z letargie nás začal dostávat v 26' Tomáš Velek, když byl příkladně důrazný před branku soupeře. Do 2. půle jsme vstoupili mnohem lépe a branka Jirky Steinera po přesné střele z hranice pokutového území byla rozhodující pro další průběh zápasu. Domácí už ohrožovali naši branku pouze sporadicky a naopak my jsme získávali na pohodě. Naše trvalá převaha vyústila v další branky, když se ještě trefili Tomáš Velek, který byl opět byl důrazný v brankovišti a Kamil Dejmek po pěkném zakončení do vzdálenějšího růžku branky nad padajícího brankaře .

Celkové hodnocení: bídná 1. půle, zlepšený výkon v té 2., nakonec zasloužená výhra.