21.9.2019 15:00 KP mužů 2019/2020 7. kolo
3 - 1
KONEC

Detail zápasu

Z naší strany to vypadalo, že jsme do Protivína přijeli hrát pouťový přátelský zápas a domácím jsme tak nabídli bezproblémové vítězství. Již ve čtvrté minutě po rychlém protiútoku a snadnou přihrávkou mezi obranu, která zaspala dává Kasík na 1 : 0. V 17 minutě opět rychlý protiútok domácí gólem nezakončili, jejich střelu směřující do branky jsme srazili na rohový kop. Ve 27 minutě byl ve vápně faulován T. Kostka a k údivu všech, kteří zápas sledovali bylo odpískáno opačně a ještě k tomu
se žlutilo. O dvě minuty později po špatně vyřešeném odkopu domácí vystřelili a z odraženého míče dává Hrachovec na 2 : 0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět špatně. Ve 48 minutě využili hrubé chyby domácí a skórují Kasíkem potřetí 3 : 0. V 51 minutě po špatné rozehrávce v obraně měli domácí tutovku, ale Lízal ji vykryl. V 65 minutě se nám povedl útok, když T.Kostka namazal na vápno Zelenkovi, který pěknou střelu uklidil k tyči a snižuje na konečných 3 : 1. Domácí nás po celý zápas přehrávali.