Prachatice – Muži FKJS

20.5.2018 10:00 I.A třída Muži 2017/2018 22. kolo
2 - 3

První 15 ti - minutovka byla z obou stran opatrná bez gólových situací. Do první gólovky se dostal Máška v 15 minutě, když Bálek si na levé straně pohrál s obráncem, nacentroval a jeho hlavička šla těsně nad. Ve 28 minutě jsme zahrozili podruhé a to už skončilo gólem – z druhé strany tentokráte si snadno poradil Kočí s obráncem, nacentroval a Zušťák hlavou skóruje 0 : 1. Domácí si do poločasu také vytvořili dvě šance, ale jejich zakončení bylo naštěstí žalostné.

Začátek druhého poločasu se nám povedl. Juhaňák svou urputností a bojovností vypíchl balon stoperovi a bez problémů proměnil samostatný nájezd na brankáře 0 : 2. Jenže radost netrvala dlouho, o dvě minuty později domácí Fischer pronikl levou stranou, přesně přihrál na malé vápno a Kochma snižuje na 1 : 2. V 50 minutě domácí Fischer napřáhl z 20 metrů, jeho ostrá střela mířila do šibenice, ale Reiser mu tygřím skokem střelu lapil. Nádherný moment tohoto zápasu oboustranně. Za další dvě minuty si domácí golman dovolil vyzkoušet kličku na zkušeného harcovníka Zušťáka a to neměl dělat, balon mu sebral a pohodlně skóroval 1 : 3. V 69 minutě jsme předvedli pěknou akci po ose Juhaňák – V. Šrámek – centr z jedný do vápna na Zušťáka a jeho hlavička šla těsně vedle. Zdálo se, že už se bude v pohodě dohrávat, ale přišel v 77 minutě penaltový zákrok Cibulky a domácí snížili Fischerem na 2 : 3 a zápas byl v tu chvíli zdramatizován. Naštěstí jsme domácí do žádné gólovky nepustili a zasloužené vítězství jsme uhájili.