Písek C – U12 FKJS

23.9.2018 16:15 I. A tř. mladších žáků 2018/2019 5. kolo

Také náš tým v 1.A třídě ml. žáků úspěšně navázal na své kolegy ze sobotního zápasu  KP a přivezl z Písku přesvědčivé vítězství!
Od samotného úvodu jsme byli lepším týmem a šli jsme cílevědomě za vítězstvím. Již v 4' proměnil Matěj Peleška samostatný průnik po přihrávce Štěpána Macha - 0-1. V 15' po rohovém kopu hlavičkoval Jonáš Kostka do tyče a také Viktor Janda poslal odražený míč do brankové konstrukce. V 19' jsme udeřili podruhé, když se Petr Moudrý uvolnil po levé straně a jeho přihrávku proměnil Matyáš Kural - 0-2. V 21' vyslal z hranice vápna Štěpán Mach povedenou střelu, která skončila na břevně. Domácí se v 1. půli prezentovali prakticky jednou solidní střelou, kterou Pavel Moudrý bezpečně kryl.
Po přestávce v 34' se po závaru před brankou domácích dostal k balónu Jonáš Kostka a zacílil přesně 0-3. Ve 38' domácí snížili po rohovém kopu, když  Štěpán Mach nešťastně tečoval do vlastní sítě. Hned vzápětí v 39' utekl po prvé straně Venca Mrkvička a jeho přihrávku úspěšně proměnil Matěj Peleška - 1-4. V 43' a 46' nevyužili své vyložené šance písečtí. Gólovou tečku za tímto zápasem udělal v 53' Petr Moudrý po přihrávce Matyáše Kurala -1-5. V samém závěru ještě písečtí orazítkovali břevno.
Zasloužená výhra našeho týmu po kvalitním výkonu!