10.6.2018 15:15 I. A tř. mladších žáků 2017/2018 21. kolo

Hráč 35'
Hráč 38'
Hráč 47'
 60' Lukáš Zvonek

Do závěrečného zápasu 1.A třídy, kterou jsme již s velkým předstihem vyhráli, jsme šli netradičně s dvěma kompletními  formacemi, aby se do hry dostalo co největší počet hráčů  a užili si předání poháru vč. medailí.

Měli jsme výborný vstup do zápasu a hned úvodu nás Maxim Stöger dostal do vedení. V 18´ + 19' jsme se dostali po brankách Jana Havla a opět Maxima Stögera do vedení až na 3:0. Soupeř byl v poli vyrovnaným soupeřem, ale do šancí se příliš nedostával. My jsme byli v 1. poločase tentokráte velice produktivní. Soupeř snížil ještě do přestávky na 1:3.

Ve 2. poločase nás soupeř začal přehrávat a navíc jsme dočasně přišli o brakáře Pavla Moudrého po nevybíravém zákroku píseckého hráče a zbytek zápasu musel dochytat pouze Michal Čumpelík, který se obětoval pro mužstvo a šel do zápasu jako 2. brankář za nemocného Matyáše Jandu. I přes herní převahu domácích v těchto fázích zápasu jsme si vytvářeli více šancí, především z rychlých protiútoků v provedení Lukáše Zvonka, neměl bohužel však svůj střelecký den a zahodil snad 5 tutovek, další vyložené šance neproměnili Jirka Kočí a Maxim Stöger. Závěr zápasu byl velice napínavý. Soupeř srovnal na 3:3 a  v 56' jsme nešťastně otáleli s rozehrávkou a soupeř se poprvé ujal vedení 4-3. Už to vypadalo, že prohrajeme tímto smůlovatým gólem, Kluci však ještě našli v sobě sílu v poslední minutě srovnal po pěkné střele Lukáš Zvonek na 4:4.

Pokutové kopy na naší straně proměnili - Lukáš Zvonek, Maxim Stoger, Jiří Kočí a Petr Moudrý, neproměnil pouze Kamil Dejmek. Na penalty se dal nakonec dohromady původně odstoupivší gólman Pavel Moudrý a dvěma výbornými zákroky nám vychytal vítězství!

Po zápase a vítězném pokřiku dostali kluci z rukou Josefa Šáchy (Krajský fotbalového svaz) pohár za vítězství v 1.A třídě a  medaili. Kromě hráčů hrajících  tento zápas nás přišli podpořit také zbylí hráči podílející se v průběhu sezóny na titulu, byli to - Matyáš Janda, Daniel Hruška, Matěj, Straka, dále kluci hrající za starší žáky- Vladislav Hájek a Patrik Fürbach.

Na titulu se ještě podíleli - Karel Kloud, Lukáš Vaněček, Filip Švejnoha, Daniel Steiner, Štěpán Mach a Jonáš Kostka.