Olympie Týn – Muži FKJS

9.9.2017 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 5. kolo
2 - 1

První čtvrthodinka byla z obou stran velice opatrná a jako první se dostali do gólové šance v  17 min. domácí po akci Vařila střílel z blízka Houska a Reiser prokázal skvělý reflex a jeho střelu vychytal. Do další tutovky se dostal Vařil hlavou, když mířil k tyči a jako vítěz z tohoto souboje byl opět Reiser. V 35 minutě našel přesným pasem Kratochvíl na křídle Mášku a jeho centr Zušťák tlačil do branky , ale domácí brankář byl pozorný. Ve 37 minutě se opět blýskl Reiser a to hned dvěma výbornými zákroky. Nejdříve zlikvidoval střelu z blízka Housky a hned vzápětí střelu z blízka Lišky ( z domácího celku ). Úvod druhého poločasu se nám povedl a to ve 48 minutě proletěl centr Cibulky přes celé vápno, dostal se k Zušťákovi, který se v těchto situacích nemýlí, zpracoval, zamířil a vedli jsme 1:0. Domácí byli tímto gólem zaskočeni a do hry je dostala vyrovnávací branka v 63 minutě po nepřehledné situaci ve vápně zakončil přesně Vařil. To domácí nakoplo a po jednom z dalších útoků a stříleném centru hned o dvě minuty později se radovali podruhé, když si nešťastně centr hlavou ve snaze odvrátit balon do bezpečí srazil za Reiserova záda Gondek. Trenér ve snaze o vyrovnání vystřídal v krátké době hned 3 hráče, ale bohužel domácí své vedení dokázali uhájit.