11.3.2023 14:30 KP mužů 2022/2023 17. kolo
1 - 0
KONEC

Detail zápasu

Týn nad Vltavou - FK Junior Strakonice 1 : 0 ( 1 : 0 )
Sestava FK Junior Strakonice : Kozlík – Prajzler, Smola, Bublík ( 51 min. Rozhoň ), Zahrádka – Míčka ( 63 min.Děd ), Benedikt – Máška, Bílý, Jandera - Krejčí Ještě byli připraveni do hry Boukalík a brankář Lízal Trenér : Tomáš Čakrt a asistent Martin Linhart
Rohy : 7 : 8 Střely na branku : 4 : 4 Střely mimo branku: 3 : 3
Žluté karty : 1 : 1 56 min. Meidl – 74 min. Smola
První utkání jarního kola po dlouhé zimní přípravě jsme cestovali do Týna nad Vltavou, kde jsme hráli na přírodní trávě a ukázalo se, že jsme doposud hráli a trénovali na umělé trávě a terén nám moc neseděl. Sice jsme odehráli velmi vyrovnané utkání, ale zakončení nebylo moc dobré. V 8 minutě po rohovém kopu domácích Maxa střílí vedle. V 10 minutě Prajzlerovo centr našel ve vápně Krejčího a jeho střelu z blízka golman chytá. V 15 minutě po rohovém kopu Krejčího vznikla ve vápně pravá trma vrma kde jsme zakončovali 4x za sebou a vždy to domácí stačili před brankovou čarou odvrátit. Ve 32 minutě měli velkou šanci domácí, když ze strany šel sám Maxa na Kozlíka, ale ten jeho střelu vytěsnil na rohový kop. Ve 38 minutě pěkná střela domácího Broma lízala břevno. No a ve 45 minutě po rohovém kopu jsme dostali takzvaného šatňáka od domácího Broma 1 : 0.
Druhý poločas už si domácí hlídali jednogólový náskok, ale přesto jsme si dokázali vytvořit dvě tutové šance. V 60 minutě Bílý, kdy byla cesta do odkryté branky odevřena střílí mimo. V 67 minutě dělovku Meidla z vápna bravurně Kozlík vytáhl na rohový kop. V 82 minutě kdy jsme soupeře zatlačili měl velkou šanci Krejčí, ale jeho střela z blízka trefila brankáře.
Dnes si zaslouží velkou pochvalu brankář Kozlík, protože nás držel stále ve hře o vyrovnání, které se nám bohužel nepovedlo.