Olešník – Muži FKJS

26.10.2019 14:30 KP mužů 2019/2020 12. kolo
5 - 1

Utkání s lídrem soutěže jsme nezačali vůbec špatně. Již ve druhé minutě se nám povedla velmi pěkná akce, když z vlastní poloviny po ose Máška, Němeček a Bálek se po třech přihrávkách dostal posledně jmenovaný do vápna a křižnou střelou prostřelil domácího brankáře – 0:1. V 10 minutě domácí Dudek nastřelil tyč. V 16 minutě jsme mohli skóre navýšit, když po centru Kočího se do zakončení dostal Bálek, ale trefil dobře postaveného brankáře. Ve 23 minutě se domácí už prosadili, když po střele do tyče dorážku zužitkoval Dudek a vyrovnává na 1:1. Ve 34 minutě se do obrovské šance dostal Lafata, ale Lízal jeho zakončení kryl.
Druhý poločas pro nás začal nešťastně, když z naší výhody trestného kopu domácí podnikli rychlý brejk a v 50 minutě Lafata přesně zakončil a posílá domácí do vedení 2:1. Naše koncentrovanost v tuto chvíli polevila a domácí toho využili hned za 3 minuty a navyšují na 3:1. Domácí byli v tuto chvíli na koni a pěknými kombinacemi v 70 a v 74 minutě Grobárem navýšili skóre na konečných 5:1.