16.10.2021 15:30 KP mužů 2021/2022 12. kolo

Sestava:  Kozlík  – Šimek, Žáček, Rozhoň, Říha – Nosek, Benedikt, Zelenka ( 72 min. Míčka ), Zahrádka ( 82 min. Zoubek ) – Krejčí – Krýsl ( 61 min. Máška )

Ještě byli připraveni brankář Lízal a do hry Chalupa

Střely mimo branku :  2 : 3

Střely na branku :  5 : 4

Žluté karty :    0 : 3 - 51 min. Nosek, 70 min. Zelenka, 85 min. Krejčí

Červené karty: 0 : 0

Trenéři Tomáš Čakrt a Luděk Cimrhanzl ctili zásadu, že vítězná sestava se nemění a tak proti lídrovi soutěže poslali stejnou sestavu jako před týdnem v Blatné. Cílem bylo vybojovat bod i když statistiky jasně hovoří ve prospěch domácích, kteří na domácí půdě neztratili ani bod a dostali pouze jednu branku. Od úvodního hvizdu převzali iniciativu domácí, ale až do 17 minuty branku Kozlíka neohrozili. V 18 minutě, ale předvedli hodně rychlou kombinaci a po Lafatově centru dává Miklík hlavou na 1 : 0. V 21 minutě přišla chyba v obraně ( špatný odkop ) a Toth toho využil ke vstřelení druhé branky 2 : 0. Do poločasu se už toho moc před brankami neudálo. My jsme podnikli pár rychlých protiútoků, ale do zakončení tomu něco chybělo.

Druhý poločas byl zajímavější. První příležitost měli domácí z trestného kopu v 50 minutě a Kozlík předvedl výborný zákrok. V 61 minutě mohl snížit náskok Nosek, ale brankář byl proti. V 63 minutě ukázal Lafata své kvality. Sám si rozjel akci a po centru ze strany nedal Kozlíkovi šanci 3 : 0. V 64 minutě jsme předvedli pěknou akci po pravé straně Noskem a jeho přesnou příhru do vápna zužitkoval Máška 3 : 1. O minutu později opět krásná akce Junioru tentokráte po druhé straně Máška přihrál na střed vápna Krejčímu, ten ještě posunul do vápna na Noska a ten z tutové pozice dává vedle. Po rozehrání od domácí branky se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš a domácí Miklík střílí svůj druhý gól na 4 : 1. V 77 minutě po centru Noska se k míči dostal Krejčí a snižuje na 4 : 2. nejhezčí moment přišel v 80 minutě, když Krejčí zacentroval do vápna a Žáček vystřihl parádní nůžky avšak brankář stačil střelu vyrazit. Tomuto momentu zatleskala celá tribuna.