Netolice – U12 FKJS

28' Matyáš Kural
Hráč 33'
 58' Jan Tomšovic

Velice těžký zápas proti dobře hrajícímu soupeři. V 1. poločase příliš šancí nebylo, na některých našich hráčích byl patrný pomalejší rozjezd pramenící z absolvování včerejšího náročného zápasu KP. Do prvního náznaku šance jsme se dostali v 13'; Karel Kloud našel přihrávkou v pokutovém území Matyho Kurala, který při zakončení promáchl. V 28' jsme se ujali vedení, když se Karel Kloud po pravé straně protáhl až k zadní lajně, jeho přihrávku před branku gólman domácích vyrazil pouze před sebe a Maty Kural se již do odkryté brány nemýlil -0-1! Ve 29' jsme mohli jít do šatny s dvoubrankovým vedením, ale Honza Tomšovic po ideálním vysunutí Karla Klouda nechal domácího gólmana vyniknout.
Více brankově odskočit se nám nepodařilo a domácí se chytili příležitosti; ve 33' učinili po naší levé straně výpad za našeho obránce, Pavel Moudrý první střelu ještě stačil krýt, proti následné dorážce byl již bezmocný -1-1! Ve 45' střílel ve vyložené pozici Matthew Fiche vysoko nad. V 46'domácí gólman vychytal Karla Klouda ve vyložené šanci. V rozmezí 54' -55' jsme mohli dvakrát inkasovat po chybných rozehrávkách před naší brankou, naštěstí pro nás Pavel Moudrý v jednom případě podržel a podruhé domácí hráč přestřelil. V 57' mohl zápas rozhodnout Honza Tomšovic, ale se zakončením přiliš dlouho otálel. V 58' jsme dočkali vítězné branky; Karel Kloud vyslal na pravém křídle Matthewa Ficheho, ten se ve vápně pěkně uvolnil a předložil přihrávku na zadní tyči Honzovi Tomšovicovi, který se dnes konečně  trefil - 1:2! V samém závěru ještě zahodil Karel Kloud pokutový kop.
Vítězství jsme sice vydolovali v samém závěru, ale vzhledem k více vypracovaným šancím, tak zaslouženě. Domácí se prezentovali sympatickým výkonem. Máme za sebou náročný víkend, který jsme na obou frontách nakonec přes všechna úskalí zvládli. Je třeba ocenit všechny hráče, kteří absolvovali dva zápasy vč. zápasu za starší žáky, tedy prakticky kompletního kádru.