Muži FKJS – Větřní

6.5.2018 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 20. kolo
2 - 1

První ohrožení branky bylo ze strany hostí a to v 6 min. Peťuleho střela z dálky Lízala v brance nezaskočila. Ve 20 minutě dlouhý aut Kalianka do vápna byl proměněn Zušťákem v gól pohotovou střelou od tyče 1 : 0. Ve 23 minutě byl opět Zušťák v šanci, ale jeho lob šel vedle. Ve 33 minutě šel do brejku sám na golmana V. Šrámek a jeho lob také nevyšel. Ve 38 minutě Gutheisova prudká střela z 20 metrů jen těsně minula branku. Ještě v závěru poločasu měl opět šanci Zušťák po Máškově ulici do vápna, ale jeho tvrdé zakončení golman vyráží.
Do druhého poločasu jsme vstoupili laksně a hosté nás z první vážnější akce potrestali vyrovnávacím gólem hlavou Peťuleve 48 minutě 1 : 1. Škoda neproměněných šancí z prvního poločasu. V 52 minutě umístněný trestný kop Kostky brankář vyrazil na roh. V 54 minutě přesný centr Kočího do vápna nezužitkoval Zušťák, který z voleje přestřelil. V 63 minutě T. Kostka vyslal do brejku V. Šrámka a ten svůj samostatný nájezd přesně zakončil 2 : 1. Tento gól hosty nakopl a najednou jich bylo plné hřiště. V 70 minutě Chupíkovu tvrdou střelu z blízka bravurně vyrazil Lízal. V 81 minutě další šance hostí skončila těsně vedle tyče. V 85 minutě další šance hostí po rohovém kopu skončila těsně nad Lízalovou brankou. V 90 minutě jsme skóre mohli navýšit. Po faulu na Dohonyiho se kopala penalta, ale Kratochvíl navýšení skóre odmítl.