7.4.2019 16:30 I.A třída Muži 2018/2019 16. kolo
2 - 0
KONEC

Detail zápasu

První zápas v jarní sezoně na domácím hřišti se nám docela povedl, i když trenér do utkání nemohl počítat se třemi oporami ( Kostka T., Zušťák a P. Baloušek ). Do zápasu povolal dva mladíky z dorostu ( Petráň, který hrál v základu a Touš který nastoupil v 58 minutě ) a oba na hřišti odvedli výborný výkon. Již ve čtvrté minutě po rohovém kopu Bálka nejvýše vyskočil M. Kostka a hlavou přesně k tyči dává vedoucí gól 1 : 0. Ve 27 minutě přišla pěkná individuální akce po pravé straně Petráně, přesně přihrál do vápna Máškovi, který trefil břevno. Ve 39 minutě po rohovém kopu a hlavičce M.Kostky dorážel V. Šrámek, ale gól pro ofsajd nebyl uznán.
Druhý poločas jsme měli plně pod kontrolou a vytvářeli jsme si více brankových příležitostí. Hosté prvně a naposledy ohrozili naší branku až v 75 minutě a to ještě z uctivé vzdálenosti. V 58 min. předvedl opět pěknou akci Petráň s V. Šrámkem, ale zakončení Petráně zlikvidoval golman hostí. V 66 min. se dostal k zakončení Máška a trefil opět jen břevno. V 74 minutě V. Šrámek uvolnil Mášku a ten přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Němečka, který dává pojistku 2 : 0. V 79 minutě na Boukalíkův dalekonosný centr si naběhl Němeček a při zakončení trefil pouze golmana. V 82 minutě se předvedl druhý mladík Touš, když si troufl obehrát tři hráče a poté prudce nacentroval do vápna a obránce na poslední chvíli tečoval balon před V. Šrámkem, který by dával do prázdné branky.