8.4.2018 16:30 I.A třída Muži 2017/2018 16. kolo
1 - 0
KONEC

Detail zápasu

Krásné fotbalové počasí se bohužel nepřeneslo na trávník jehož kvalita byla velmi mizerná a fotbalu to neprospělo. Diváci viděli holomajznu. My jsme nemohli hrát kombinační hru, každá druhá přihrávka byla špatná. Hosté se s tím vyrovnali lépe a většinu utkání působili na oko diváka lepším týmem, ale jen ve středu pole. Diváci přece jenom za těch devadesát minut pár pěkných okamžiků viděli. První měli hosté, v 15 minutě Semerád T. vystrašil Lízala, když jeho křižná střela šla vedle. Ve 24 minutě po chybě hostujícího golmana se dostal k míči Boukalík a jeho střelu zblokoval na poslední chvíli obránce. První povedená akce domácích v 35 minutě skončila gólem a jak se později ukázalo i rozhodujícím. Šrámek V. dal za obranu pěkný míč a Máška svůj brejk proměnil 1 : 0. To bylo vše v prvním poločase.

Ve druhém zahrozili jako první v 50 minutě opět hosté a to po našich chybných přihrávkách se dostal k balonu Semerád T. ale vyslal na Lízala slabou střelu. V 60 minutě mohl navýšit
skóre T.Kostka, když si ve vápně poradil se dvěma obránci, ale v zakončení trefil nohy hostujícího golmana. V 72 minutě hosté pěknou akci zakončoval za vápnem z voleje Pomije vysoko nad. Pěkný moment domácího celku přišel v 80 minutě, když mladý Juhaňák nebojácně prošel do vápna a vypustil ze své levačky výbornou překvapivou střelu přes celou bránu, ale radost mu překazil skvělým zákrokem hostující brankář.