Muži FKJS – Třeboň

15.9.2019 16:30 KP mužů 2019/2020 6. kolo
2 - 1

První dvacetiminutovka patřila hostům, když dominovali na míči, ale branku ohrozili pouze jednou a to hned v první minutě ošemetnou střelu Navrátila Lízal vyrazil na roh. Po této dvacetiminutovce se hra začala vyrovnávat a ve 30 minutě měl Skála v brance veliké starosti se střelou Mášky a se štěstím ji vyrazil na tyč. Ve 35 minutě dobře mířený trestný kop Fraňka Lízal dokázal zlikvidovat. Ve 45 minutě měli obrovskou příležitost hosté, když Holzepl postupoval sám z půlky na Lízala a naštěstí zakončil vedle branky.
Celý druhý poločas jsme byli mnohem aktivnější než hosté. V 55 minutě předvedl krásnou individuální akci Němeček, když od půlící čáry prošel přes tři hráče, do vápna přihrál T.Kostkovi, který šel do skluzu s hostujícím brankářem a odražený míč zasunul do prázdné branky Máška 1 : 0. V 59 minutě hostující Průcha z dobré pozice dal vedle. V 60 minutě jedovka Bálka šla kousek od tyče. V 61 minutě po přihrávce T. Kostky vystřelil Máška a jeho dobře mířenou střelu Skála vyrazil na roh. V 65 minutě z nenápadné akce hostí dává hlavou Průcha vyrovnávací gól 1 : 1. Domácí zbraně nesložili a dál se snažili dobývat branku a v 84 minutě se to povedlo, když Juhaňák vystřelil z vápna, jeho střela byla zblokována a odrazila se k M.Šrámkovi, který nadvakrát dotlačil míč do branky a tak se zrodila první výhra Junioru.