5.9.2021 17:00 KP mužů 2021/2022 6. kolo

Sestava:  Lízal  – Říha, Žáček, Rozhoň, Čapek ( 60 min. Chalupa )  – Nosek ( 79 min. Krýsl ), Funda, Benedikt ( 86 min. Zelenka ), Zoubek ( 89 min. Kočí ) – Zahrádka – Šimek ( 60 min. Máška )

Na střídání ještě byli k dispozici Petráň a brankář Kozlík

Brankz domácích:  Rozhoň, Nosek, Zoubek

Branka hostí:  Franěk

Rohy :    4 : 8

Střely na branku :  7 : 2

Žluté karty :    3 : 2 32 min. Funda, 38 min. Nosek, 86 min. Benedikt – 36 minuta Skála, 38 minuta Kubata

Červené karty: 0 : 1 v nastaveném čase Průcha

Hosté sehráli první dvacetiminutovku ukázkově. Bylo jich plné hřiště, působili sebevědomě a domácí nepouštěli vůbec k ničemu. Vyprodukovali 4 rohy a ten čtvrtý zakončil v 18 minutě Franěk hlavou 0 : 1. Po gólu zřejmě jejich koncentrace polevila a my jsme hru zlepšili, což potvrdila hezká akce ve 24 minutě, když Benedikt poslal pěknou přihrávku mezi beky na Zahrádku, kterého vychytal Skála. Ve 37 minutě mohli domácí vyrovnat a to po Rozhoňově trestném kopu byl ve vápně faulován Benedikt a nařízenou penaltu Zahrádka trefil do tyče. Mezi 32 a 38 minutou se hra malinko přiostřila a začalo se žlutit na obou stranách. Ve 44 minutě jsme se už trefili do černého, když Rozhoň ukázkově trefil trestný kop z 20 metrů přesně k tyči 1 : 1

Celý druhý poločas jsme byli mnohem aktivnější než hosté a přišli i góly. Ten na 2 : 1 zařídil Nosek, když se zbavil svého strážce a přesně zakončil. Naše aktivita pokračovala a v 87 minutě dal pojistku Zoubek hlavou po výborném centru Mášky 3 : 1.