Sokol Lom – Muži FKJS

11.8.2019 17:00 KP mužů 2019/2020 1. kolo
6 - 0

Hned na úvod v krajském přeboru jsme zajížděli k velice zdatnému soupeři Lomu u Tábora (hráno na Svépomoci) a také se to projevilo bohužel i výsledkově. První čtvrthodinka byla z naší strany velice dobrá, ale zakončení ve dvou případech Máškou a Bálkem bylo nepřesné. Poté převzali iniciativu domácí a 22 minutě po prohraném souboji na hranici vápna nám Neužil dává na 1 : 0. Ve 27 minutě opět Neužil střílí mezi tyče, ale Lízal dobrým zákrokem vyráží. V 31 minutě vytáhl Lízal další dobrý zákrok při střele Vysušila. Ve 42 minutě měli obrovskou šanci domácí vstřelit druhý gól, když šli tři na jednoho, ale Němeček na poslední chvíli vytáhl skluz a šanci jim zmařil.
Druhý poločas byl v režii domácích a po 11 minutách nám střídající Rabiňák dává během dvou minut dva góly a bylo po našich nadějích něco s výsledkem udělat. Sice jsme v 66 minutě předvedli pěknou akci, když Bálek našel ve vápně Šrámka, který hlavou vsítil gól, který pro postavení mimo hru neplatil. O 10 minut později průnikovku středem obrany přetavil ve čtvrtý gól Do Trung. V 81 minutě z výhodné pozice Boukalík trefil jen golmana. V 84 minutě po faulu Peroutky ve vápně byla nařízena penalta, kterou šel kopat domácí Šimák, trefil tyčku a dorážka za přispění naší obrany skončila v síti 5:0. Převahu domácích završil v 89 minutě sice nepovedenou střelou (holení) Chotovinský pod břevno na konečných 6 : 0. Pro naše mladé mužstvo to byla velká lekce od zkušeného týmu.