Muži FKJS – T. Sviny

10.11.2018 14:00 I.A třída Muži 2018/2019 1. kolo
1 - 4

Své poslední podzimní utkání jsme sehráli na Sídlišti a opět se nám již druhé utkání za sebou doma nepovedlo. Naše utkání jsou jako den a noc. Předešlé utkání ve Lhenicích jsme odvedli velmi dobrý výkon a to dnešní se ponořilo do té noci. Už od prvních minut z obou stran to byl fotbal plný nepřesných přihrávek, individuálních chyb a osobních soubojů. Přesto jsme v 10 minutě mohli jít Bálkem do brejku, ale rozhodčí necitlivě posoudil situaci a odpískal předešlý faul a únik byl zastaven. V 25 minutě přišla jedna z těch individuálních chyb uprostřed hřiště, čehož rychlý Kodras využil ke vstřelení prvního gólu hostí 0:1. V 31 minutě mohlo být vyrovnáno, když průnikovou přihrávku V.Šrámka nezužitkoval Zušťák. O minutu později Němečkovu hlavičku brankář hostí chytá.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji. Zatlačili jsme soupeře na jejich polovinu a hned přišla šance ve 46 minutě. Němeček dal průnikovku do vápna Zušťákovi, ten se tentokráte nemýlil a bylo srovnáno 1:1. O 2 minuty později si ve vápně zakombinovali Máška ze Zušťákem a posledně jmenovaný střílí druhou branku, ale pomezní byl proti a jeho zvednutý praporek znamenal ofsajdovou situaci. Další šance přišla v 56 minutě, to když Němeček namazal na vápno Bálkovi a ten minul branku. V 58 minutě předvedl samostatnou akci Bálek, ale opět jeho zakončení šlo těsně vedle. V 65 minutě přišla sprcha a to, když hostující Šemro z ojedinělé akce dává na 1:2. Od této chvíle jsme se opět vrátili k neurovnané hře a hosté toho náležitě využili ke vstřelení dvou dalších gólů a to v 70 minutě Chromčákem a 76 minutě Gažákem na konečných 1:4.