Muži FKJS – Sušice

Datum Čas Sezóna Kolo
30.5.2021 14:00 2020/2021 PU
4 - 2

SESTAVA DOMÁCÍCH : Lízal – Čapek ( Peroutka ), Říha , Šimek ( Zelenka ), Kočí – Petráň (
Novotný ), Funda ( Brož ), Němeček ( Mička ), Nosek ( Novák ) – Máška, Šourek (Krýsl )
Střely na branku: 11 : 2
Rohové kopy : 7 : 3
Branky domácích: Čapek z penalty, Zelenka, Novotný, Nosek
Rozhodčí – Dunovský, Mráz, Frček

V 15 minutě hosté dlouhým pasem mezi beky vysunuli Míčku O. a ten prostřelil Lízala 0 : 1. V 21 minutě předvedli hezkou akci domácí. Petráň s Němečkem si vyměnili balon,
Němeček průnikovkou vysunul Noska a ten byl ve vápně faulován. Nařízenou penaltu proměnil Čapek 1 : 1. Ve 43 minutě krásný pas Mášky našel rozběhnutého Noska, který tvrdě zakončil, ale brankář vytáhl bravurní zákrok.
Druhý poločas opět započali brankou hosté a dostali se do vedení 1 : 2 a to v 52 minutě. V 56 minutě trestný kop Čapka vytáhl brankář na rohový kop. Po rozehraném rohovém kopu nastřelil Novotný tyč, k odraženému balonu se dostal Zelenka a srovnává skóre na 2 : 2. V 71 minutě se ve vápně hostí dostal k balonu Novotný a přesně zakončil 3 : 2. V 89 minutě předvedl Nosek na vápně husarský kousek, když si levou nohou přehodil obránce a pravou přesně zacílil a tak určil konečný výsledek 4 : 2 pro domácí.