PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PO UVOLNĚNÍ NOUZOVÉHO STAVU

Junior Strakonice - Sousedovice 5 : 1 ( 3 : 0 ) – 13.6.2020 , 18,00 hod.
Lízal – Kočí, Němeček, Říha, Peroutka – Sládek, Funda, M.Šrámek,Petráň – Zoubek - Nosek
Lízal – Kočí, Němeček, Říha, Peroutka ( 60 min. Boukalík ) – Sládek, Funda, Šimek, Čapek –
Střely celkem – 8 : 8
Z toho na bránu – 6 : 2
Rohy - 6 : 4
Branky – Němeček, Zoubek, Sládek, Nosek, Kočí - Linhart

První šanci měli hosté a to hned v 5 minutě, když po rohovém kopu hlavičkoval M. Glazunov, ale Lízal byl pozorný. V 10 minutě po přímém kopu Sládka dává hlavou Zoubek
vedoucí gól 1 : 0. V 35 minutě Sládek přímo z rohového kopu navýšil vedení na 2 : 0. V 39 minutě byl ve vápně faulován Nosek a sám penaltu proměnil 3 : 0.

Druhý poločas se hosté opět dostali jako první do šance, když po chybné rozehrávce v obraně šel sám M. Glazunov, ale Lízal mu šanci zmařil. V 61 minutě měli hosté výhodu přímého kopu z vápna, ale Linhart přestřelil. V 71 minutě po centru Mášky se prosadil Němeček a navyšuje na 4 : 0. V 84 minutě na Boukalíkovo rohový kop si naběhl Kočí a dává hlavou na 5 : 0. Hosté v závěru přeci jenom výsledek korigovali Linhartem na konečných 5 : 1.