5 - 2
KONEC

Timeline

Detail zápasu

V tomto zápase byl domácí Junior po celý zápas v mírné převaze a k vidění bylo z obou stran několik hezkých momentů, ale také několik velkých chyb. Do první brankové
příležitosti se dostali hosté díky přímému kopu okolo vápna v 8 minutě a Linhartovu střelu kolem zdi vytěsnil Lízal na rohový kop. O minutu později jsme rozehrávali rohový kop my a z něj se trefil pod horní tyč Šilhanovo branky Němeček 1 : 0. V 11 minutě se zrodila hezká kombinace mezi Šrámkem a Bálkem, který se dostal před brankáře, ale dal těsně vedle. Ve 32 minutě to Bálek napravil, když před vápnem vybojoval balon a poslal ho přesně k tyči 2:0. Ve 48 minutě to Bálek udělal jak přes kopírák z 32 minuty a upravuje na 3 : 0. V 50 minutě si hostující Masák poradil z naší obranou a překonává i Lízala 3 : 1. V 58 minutě pohotová střela Petráně lízala břevno. O minutu později V. Šrámek po velké chybě hostí přeloboval brankáře a dává na 4 : 1. V 63 minutě M. Kostka vybojoval na půlce hostí balon, poslal průnikovku do vápna Němečkovi, který zvyšuje na 5 : 1. V 72 minutě po individuální chybě na půlce hosté Horňákem trestali a upravili skóre na 5 : 2, které už se do konce zápasu nezměnilo.