Lízal ( 46 min. Uhříček ) – Němeček ( 46 min. Buranský ), Šimek, Kostka (46 min.Říha), Peroutka – Funda, Čapek – Zoubek, Sládek ( 60 min. Máška ), Petráň ( 60 min. Novotný) – Hovorka ( 65 min. Nosek )

Střely celkem – 10 : 2

Z toho na bránu – 7 : 0

Rohy - 3 : 5

Branky – Máška

Generálka před prvním mistrovským zápasem skončila s účastníkem krajského přeboru plzeňského kraje vítězstvím. Po taktické stránce to domácí zvládli na výbornou. Gólové šance se začali rodit až po téměř půl hodině hry, kdy v 28 minutě Sládek prostrčil balon na Zoubka, který kolmicí uvolnil do brejku Hovorku a golman jeho zakončení vyrazil na rohový kop. Rohového kopu se zhostil Sládek a jeho přesný centr našel nabíhajícího Hovorku, který hlavou dává nad branku. Ve 33 minutě Funda chytře rozehrál rychle trestný kop na Zoubka, ale jeho střela šla těsně vedle tyče. 37 minuta přinesla hezkou akci po pravé straně, kterou zakončoval Němeček do golmana. Ve 42 minutě Sládek podniknul samostatnou akci, když šel do brejku z půlky hřiště, ale zakončení šlo mimo branku. Ve 45 minutě Sládek uvolnil ve vápně Němečka a ten branku minul.

Druhý poločas se brankové příležitosti začaly rodit stejně jako v prvním, tedy v 70 minutě, kdy čerstvý Nosek se dostal přes obránce a jeho střelu brankář kryl. O minutu později opět Nosek rozjel akci po křídle, nacentroval do vápna a mladíček Novotný vyskočil nejvýše, ale brankovou konstrukci minul. V 75 minutě přišla akce Fundy, který si obhodil obránce, naznačil střelu a přihrál volnému Máškovi, který dává do prázdné branky na 1 : 0. Ještě za zmínku stojí 85 minuta, kdy Zoubek uvolnil do lajny Noska, který dává do vápna přihrávku na Mášku, ten sklepl na Novotného a jeho ostrou střelu golman vyráží. Hosté za celý zápas neohrozili domácí branku.