19.9.2021 16:30 KP mužů 2021/2022 8. kolo

Sestava:  Lízal  – Funda, Žáček, Rozhoň, Říha – Chalupa, Benedikt, Zoubek ( 65 min. Nosek ) – Zahrádka ( 89 min. Máška ) – Baloušek Petr ( 72 min. Šimek ), Krejčí ( 83 min. Butnaru )

Na střídání ještě byl k dispozici brankář Kozlík a Čapek

Střely na branku :  8 : 4

Střely mimo branku :  2 : 4

Žluté karty :    2 : 0 75 min. Krejčí, 87 min. Funda

Červené karty: 0 : 0

Domácí si byli vědomi, že pokud budou bodovat za plný počet vzdálí se spodku tabulky. Do 20 minuty to bylo bez šancí se spousty nepřesností na obou stranách. V té 20 minutě měli první šanci hosté, když Hofmanovu hlavičku Lízal vyrazil na rohový kop. Ve 23 minutě už měli hosté tutovku, ale Lízal ji Kavkovi chytil. My jsme si vytvořili dobré šance mezi 24 a 25 minutou Benediktem a Zahrádkou, ale gólem neskončili. Ve 27 minutě byl ve velké příležitosti Kavka, ale neprosadil se. Když se blížil závěr prvního poločasu Baloušek našel na vápně Krejčího, ten se probojoval do vápna a prostřelil hostujícího golmana a posílá domácí do šatny s jednogólovým náskokem 1 : 0.

Hned v úvodu druhého poločasu zahrozil hostující Kavka, ale Lízala nepřekonal. Další velkou příležitost měl opět Kavka a tentokráte Lízal vytáhl dobrý zákrok a tak se skóre neměnilo. V 68 minutě Krejčí převzal balon před vápnem, pronikl do něj a s přehledem překonává brankáře Vanýska 2 : 0. Od této chvíle se nám hra začala kombinačně dařit a přišli i šance. 72 minuta pěkná kombinace po pravé straně Šimek ve vápně hledal ještě lépe postaveného Mášku a těsně před zakončením stihl obránce poslat balon na rohový kop. V 88 minutě obrovskou šanci překombinovali Zahrádka s Butnaru a nakonec z toho byl jen rohový kop a tím byl uzavřen účet tohoto utkání a velmi důležité tři body zůstali doma.

U domácích byl vyhodnocen jako nejlepší hráč střelec dvou branek Krejčí Karel.