Muži FKJS – Prachatice

2.6.2019 17:00 I.A třída Muži 2018/2019 24. kolo
4 - 0

Již v 8 minutě se odhodlal Bálek k individuální akci od půlky, následně přihrál zpět Petráňovi, který neváhal a poslal z jedný centr do vápna na Mášku a ten pohotově rozvlnil síť 1 : 0. V 10 minutě si to mohli zopakovat a to když Petráň po lajně proletěl kolem obránců přesně nacentroval na Mášku, ale tentokrát zakončení nevyšlo. Ve 22 minutě Juhaňák našel ve vápně Zelenku, který zblízka golmana hlavou nepřekonal. Hosté sice podnikali rychlé protiútoky, ale ty končily většinou mimo naší branku. Důkazem byla 40 minuta, když šel sám na Lízala Lukeš, který v koncovce selhal.
Druhý poločas měl stejný průběh, akorát s tím rozdílem, že hosty zlomila naše třetí branka v 70 minutě , kdy už přestali zlobit naší obranu. V 50 minutě mohl dát Máška po přihrávce Kratochvíla druhou branku, ale jeho přesně mířenou střelu k tyči hostující brankář vyškrábnul na rohový kop. V 55 minutě Máška na levé straně podstoupil šprajcový souboj, který vyhrál a z tohoto souboje se míč přesunul do pravé strany, kde byl naběhnutý P. Baloušek a ten s přehledem poslal balon do sítě 2 : 0. V 70 minutě Kostka poslal do brejku Mášku a ten ač faulovaný stačil udělat blafák brankáři a dává na 3 : 0. A poslední branka přišla v 78 minutě, když se k trestnému kopu postavil Bálek a přesnou střelou dal na konečných 4 : 0. V tomto zápase dostal příležitost od trenéra další mladík Peroutka a na postu záložníka si vůbec nevedl špatně.