Muži FKJS – Planá u ČB

28.10.2018 14:30 I.A třída Muži 2018/2019 12. kolo
1 - 4

Utkání se hrálo za deštivého počasí a přesto si cestu na tento zápas našlo 100 nejvěrnějších fanoušků za což jim děkujeme, ale radost jsme jim tentokráte neudělali. Hráli jsme se soupeřem na kterého se nám vůbec nedaří a dnes to nebylo jinak. Prvních dvacet minut jsme byli více na míči a hned v první minutě utkání po chybě hostujícího Pintéra se dostal k zakončení Zušťák z levé strany a jeho střelu golman vykopl nohou na roh. Do 28 minuty se před brankami nic nedělo až v této minutě se hostující Šteyer dostal do té samé šance a také Lízal zachránil nohou. Ve 30 minutě se postavil k trestnému kopu ze 30 metrů hostující Pintér a jeho dělovku do šibenice bravurně vytáhl Lízal na roh. Ve 40 minutě neudržel centr Lízal a snadnou dorážku využil Hotový ke vstřelení prvního gólu 0:1.  Druhý gól do šatny jsme dostali po individuální akci hostujícího Šteyera 0:2.

Druhý poločas jsme začali náporem z čehož vyplynula gólová situace ve 47 minutě, když Boukalík nacentroval do vápna, na míč si naběhl Ouška, ale přestřelil. Jenže přišla v 51 minutě brejková akce hostí a Šteyer nám dává na 0:3. Náš nápor pokračoval a v 59 minutě Ouška uvolnil do vápna M.Šrámka a ten přízemní střelou snižuje na 1:3. V 62 minutě Ouška dal prudký centr do vápna, Máškova odvážná rybička ale nevyšla, míč se odrazil na vápno, kde byl Bálek a jeho střela šla nad branku. Mezitím do hry naskočil Petráň místo Boukalíka a hned na úvod poslal ideální centr na Zušťáka, který si míč zpracoval na prsa, ale zakončení šlo těsně vedle. V 68 minutě poslal centr Ouška z druhý strany a Zušťákovu umístěnou hlavičku vyškrábl golman na rohový kop. A jak už to většinou bývá, když dobýváte branku přijde ojedinělý útok hostí, který přišel v 77 minutě a zkušený harcovník Lengiel patičkou poslal do vápna Cardu, který zakončil přesně a dává na konečných 1:4.