22.8.2021 17:00 KP mužů 2021/2022 4. kolo
2 - 2
KONEC

Detail zápasu

Sestava domácích:  Lízal  – Říha, Žáček, Rozhoň, Masopust ( 63 min. Zelenka ) – Funda, Krýsl – Nosek, Zahrádka, Zoubek ( 77 min. Máška ) - Šimek ( 84 min. Kočí )

Na střídání ještě byl k dispozici brankář z dorostu Martínek Tomáš a Dominik Petráň

Sestava hostí:  Křížek – Němeček, Carda, Rybák, Hosnédl, Hoch, Brabec ( 55 min.Sikmund ), Říský J., Říský D. , Šrámek, Hromíř

Branky domácích: Šimek 2x

Branky hostí:  Hoch 2x

Rohy :    6 : 6

Střely na branku:  5 : 4

Střely mimo branku: 0 : 7

Žluté karty:  5 : 1 20 min. Krýsl, 23 min.Zoubek, 33 min. Říha, 85 min.Funda, 93 min. Lízal – 36 min. Rybák

Červené karty: 0 : 0

Okresní derby se první poločas vyznačoval velkou bojovností od vápna k vápnu, kdy se prakticky žádný tým nedostal ke gólové situaci. Blíže k tomu měli domácí v 19 minutě, kdy se po trestném kopu dostal k hlavičce Krýsl, ale zkušený Křížek byl pozorný. To bylo tak vše co se týká brankových příležitostí. Druhý poločas byl už o něčem jiném. Ve 49 minutě chybujícího Cardu obral o míč Šimek, posunul balon k Noskovi, který dává centr do vápna, hosté odvrátili, k odraženému míči se dostal opět Šimek a nekompromisní střelou překonává Křížka 1 : 0. Radost domácích netrvala dlouho, v 51 minutě nařízený trestný kop proměnil Hoch při přispění zdi domácí obrany 1 : 1. V 53 minutě Hosnédl se uvolnil a jeho střela těsně minula levou tyč Lízalovi branky. V 67 minutě hosté obrací průběžný výsledek na svoji stranu a opět gól nám střílí Hoch po centru hlavou 1 : 2. Domácí se nevzdávali, bojovali , ale hosté si v 75 minutě vytvořili jasnou gólovku Hosnédlem a Lízal v domácí brance byl proti. V 79 minutě Zahrádkovu střelu k tyči Křížek vyrazil na rohový kop. V 84 minutě Šimek svedl souboj při dlouhém nákopu s obráncem, který vyhrál a poté překonal i Křížka a srovnává skóre na 2 : 2. V závěrečných minutách vyvinuli hosté velký tlak, ale domácí remízu uhájili. Byl to z pohledu domácích bojovný výkon a remízu si zasloužili, hosté byli velice kvalitním týmem.

Za domácí byl nejlepším hráčem Zahrádka, i když podali všichni velice dobrý výkon.