Muži FKJS – Osek

13.9.2020 17:00 KP mužů 2020/2021 4. kolo
0 - 2

Okresní derby skončilo pro hosty výhrou. Byli lepší na míči a měli nebezpečnější útoky. My jsme toto jejich plus eliminovali bojovností. Byl to vyrovnaný souboj a první lepší příležitost jsme měli v 18 min. po rychle rozehraném trestném kopu Němečka po lajně na Noska, který svedl souboj s brankářem Křížkem a povedlo se mu dostat balon před branku a tam obránce stačil před zakončením Mášky dát do rohu. Ve 28 minutě přišla první šance hostí po špatné přihrávce od branky a nepovedeném odkopu nás potrestal gólem Říský J. 0 : 1.V 62 min. po Čapkovo rohu se dostal k hlavičce Šimek a obránce stačil vyrazit na rohový kop. V 66 min. byla k vidění nádherná Hochova střela z přímého kopu a ještě lépe ji vyrazil Lízal na rohový kop. V době našeho snažení o vyrovnání v 86 minutě přišla další individuální chyba v zadních řadách a zkušení hosté ji potrestali gólem na konečných 0 : 2. Gól dal bratr prvního Říský D.

Za domácí byl vybrán nejlepší hráč Funda František a za hosty Brabec Milan.