Datum Čas Sezóna Kolo
22.5.2020 18:00 2019/2020 PU
2 - 2

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PO UVOLNĚNÍ NOUZOVÉHO STAVU

Junior Strakonice - TJ Osek 2 : 2 ( 1 : 2 ) Rozhodčí Toucha, – Lepič, - Žemlička  Střely celkem 11 : 11 na bránu – 6 : 7 Rohy - 4 : 10

Branky : Němeček, Máška - Jakub. Říský, Kinkor

Sestava Junior Strakonice Lízal ( Uhříček ) – Kočí , Říha, Šimek, Peroutka (Čapek) – Nosek ( Fábera ), P. Baloušek .

( Zoubek ) , Němeček ( Funda ), M. Kostka, Petráň ( Boukalík ) – Máška ( Zelenka )

Sestava Osek :Chaluš ( Budoš ) – P. Rybák, Carda, Mareš, Benda – Čapek, Brabec, Lávička, Hosnédl – Říský J., D. Rybák

( Kuneš, Gondek, Blatský, Sládek, Kinkor, Pavelka, Bunda )

Vcelku po velké pauze to byl pohledný zápas, kdy šancí ke skórování bylo více v prvním poločase než ve druhém.

Začalo to 9 minutou, když si Němeček před vápnem narazil s Kostkou a šel sám na Chaluše, kterého překonal kličkou a do prázdný branky dává na 1 : 0. V 18 minutě po kombinační akci P. Rybáka s Říským posledně jmenovaný přesně zakončil k tyči a srovnává skóre na 1 : 1. V 19 minutě trestný kop P. Balouška Chaluš vyrazil nohama. V 31 minutě hostující Čapek našel nabíhajícího Kinkora a ten překonává lobem Lízala a dává na 1 : 2. Ve 33 minutě hezkou akci domácích zakončoval z dobré pozice kapitán Petráň nad a o minutu později to samé předvedl Nosek. Ve 36 minutě po trestném kopu hlavičkoval Říský nad.

Druhý poločas byl na brankové příležitosti chudší. První přišla až v 69 minutě, když Hosnédl svou rychlostí projel obranou jak nůž máslem, ale jeho zakončení skončilo na tyči. A jak se říká nedáš-dostaneš a o dvě minuty později Čapek unikl po křídle a přesně našel ve vápně Mášku a ten srovnal skóre na 2 : 2. Celý zápas byl vcelku vyrovnaný a tak i skóre tak skončilo.