22.4.2018 17:00 I.A třída Muži 2017/2018 18. kolo
2 - 1
KONEC

Detail zápasu

Tentokráte krásné fotbalové počasí se přeneslo i na hřiště a bylo se opravdu na co dívat. Přijel soupeř z prvního místa tabulky a hned od prvních minut diváci viděli pěkné
kombinační akce se spoustou střel na branku, včetně brankářských zákroků. Domácí trenér poslal do základu hned čtyři dorostence, kteří se své šance zhostili na výbornou. První šanci
ačkoliv to z počátku nevypadalo měli hosté a to když Bočekovo střílený centr se náhle změnil ve střelu pod břevno, ale Lízal byl pozorný a vyšrábl ji na roh. Ve 14 minutě předvedli pěknou akci po pravé straně Beran s Bálkem, jeho střelu golman vyrazil a Boukalíkova dorážka skončila rohem. Po rohovém kopu se ke střele dostal Kočí, opět střelu vyrazil golman a
dorážka Kostky skončila nad. V 19 minutě kopali hosté tr. kop z 20 metrů a Bromova tvrdá střela skončila v náručí Lízala. Ve 30 minutě Suchý vyslal balon do vápna, kde Brom udělal
minelu a Máška byl na správném místě a pod tělem golmana rozjásal domácí publikum. Ve 33 minutě Martin Šrámek roztáhl hru na Suchého, který se před vápnem uvolnil do středu a
jeho pěkná střela skončila na břevně. Ve 38 minutě trestný kop Tupého zlikvidoval Lízal.

Druhý poločas začali hosté mírným tlakem, my jsme se z toho nemohli vymanit a také toho využili. V 57 minutě jsme zaspali rychlou rozehrávku z půlky hřiště a Dvořák střelou
k tyči srovnal skóre na 1 : 1. Poté se hra vyrovnala. V 79 minutě Bálek našel ve vápně Zušťáka a jeho střelu z voleje brankář kryl. Smrtící úder z naší strany přišel v 83 minutě, když na pěkný centr Boukalíka z trestného kopu vyskočil nejvýše ve vápně Matěj Kostka a hlavou zajistil domácím tři body.