Muži FKJS – Nová Ves

16.9.2018 16:30 I.A třída Muži 2018/2019 6. kolo
1 - 1

Na domácí půdě jsme hostili pro nás neznámý tým a jak se ukázalo byl to velice zdatný tým. Byli silný na balonu a přehrávali nás i ve vzdušných soubojích. Přesto jsme se hned v 5 minutě mohli dostat do vedení, když Čapek unikl po křídle, nacentroval  balon na který si naběhl V.Šrámek  a jeho střelu ještě tečoval Zušťák, ale skvěle nadvakrát zasáhl hostující brankář. V 25 minutě se nešťastně zranil náš kapitán M.Šrámek a musel být střídán. Hosté sice byli lepším týmem, ale do gólových šancí se nedostávali, pouze prověřovali Lízala střelbou z větší vzdálenosti se kterými si poradil.

Vstup do druhého poločasu se povedl hostům, když ve 48 minutě po rohovém kopu hlavou skóruje kapitán Boháč 0 : 1. Po této brance jsme malinko převzali iniciativu a v 59 minutě jsme předvedli pěknou akci po pravé straně Máškou, když ve vápně přihrával Zušťákovi a obránce mu nedovolil skórovat. V 75 minutě pěknou akci předvedli hosté a gólovce zabránil výborným zákrokem Lízal. O minutu později jsme se dočkali vyrovnání. Ouška dlouhým pasem vysunul Zušťáka, který byl faulován ve vápně. Následovala penalta, kterou sám zkušeně proměnil 1 : 1. Nakonec mohly zůstat tři body doma, jenže brankář hostí předvedl taky bravurní zákrok při gólovce Němečka v 80 minutě. Utkání skončilo pro oba spravedlivou remízou.

Nová Ves

Hráč 49'
36', 75', 75', 75', 78', 81', 83', 86'