7.11.2021 14:00 KP mužů 2021/2022 15. kolo

Sestava:  Lízal  –Říha ( 46 min. Zoubek ), Šimek, Rozhoň, Zahrádka – Benedikt, Chalupa ( 46 min.Zelenka ) – Máška, Krýsl, Nosek ( 73 min. Doležal ) – Krejčí

Ještě byl připraven brankář Kozlík a do pole Míčka

Střely na branku :  7 : 4

Střeli mimo branku : 5 : 3

Žluté karty :    0 : 2 49 min. Lošek, 62 min. Mizera

Červené karty: 0 : 0

Poslední zápas podzimu na domácí půdě měl být tříbodový, ale pravda byla jiná. Sice jsme udrželi domácí neporazitelnost, ale ztráta dvou bodů mrzí. Do zápasu jsme vstoupili opět vlažně a hosté nás hned druhým útokem potrestali v 8 minutě, když Sypal po nedůrazu ve vápně prostřelil vše co mu stálo v cestě 0 : 1. V 18 minutě se nám podařilo vyrovnat, když z ničeho nic se k odraženému balonu dostal Krýsl za hranicí vápna a krásnou střelu poslal k tyči 1 : 1. Ve 23 minutě hostující Kollár z dobré pozice přestřelil. Až 27 minutě přišla od domácích první pěkná akce, ale gólem neskončila, i když by si ji zasloužila. Krejčí poslal do brejku rychlonohého Noska a ten těsně minul branku. Ve 30 minutě si druhý brejkový pokus zopakoval a skončilo to stejně, takže se skóre neměnilo. Do konce poločasu přišla ještě jedna velká příležitost a tentokráte hostů. Beneda z malého vápna pouze trefil dobře postaveného Lízala.

Do druhého poločasu domácí vstoupili mnohem aktivněji a rodili se i příležitosti ke skórování, ale bohužel nebylo jim přáno dosáhnout branky. Ve 49 minutě Krejčího střelu z přímého kopu hostující brankář Šturma chytá. V 59 minutě Zoubek přesně našel ve vápně nabíhajícího Krejčího a ten z voleje trefil přihlížejícího a v ten moment dobře postaveného Šturmu. V 65 minutě z levé strany unikl Máška svému strážci a jeho střelu bravurně chytil Šturma. Na závěr tedy v 90 minutě stálo při hostech štěstí, když Zoubek dobře utaženou střelu poslal z 20 metrů jen těsně vedle.