Sestava Junior : Lízal – Čapek, Rozhoň, Žáček, Šimek – Staněk, Benedikt – Chalupa, Zahrádka ( 62 min. Mička ), Funda – Máška ( 56 min. Nosek )

Ještě byli připraveni : Kozlík, Říha, Petráň a Linhart

Střely celkem – 8 : 5

Z toho na bránu – 6 : 2

Rohy - 6 : 5

Branky Junioru – Čapek, Rozhoň

Poslední přípravný zápas před mistrovským utkání se domácím moc herně nevydařil. Trenéři měli jiné představy. Sice jsme v prvním poločase měli hru pod kontrolou, ale téměř žádnou brankovou příležitost. Gól dal v prvním poločase až ve 40 minutě Čapek přímo z rohového kopu 1 : 0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili gólově a to v 50 minutě po rohovém kopu se míč dostal k Rozhoňovi a ten nechytatelnou bombou z 28 metrů trefil přímo do šibenice a navýšil skóre na 2 : 0. V 65 minutě měli velkou možnost skórovat hosté, ale Lízal je dvakrát za sebou vychytal. Po té hosté měli dobrou desetiminutovku, kdy nás nepouštěli k ničemu, ale vyprodukovali pouze tři rohové kopy za sebou a Lízal za své záda nic nepustil. My jsme měli ještě dvě velké příležitosti ke skórování ale Nosek tyto možnosti nevyužil, vše vyřešil hostující brankář.