Sestava Junior : Lízal ( 75 min. Martínek ) – Šimák ( 46 min.Linhart), Staněk ( 17 min. Kafka ), Žáček, Říha ( 46 min. Zoubek ) – Doležal, Benedikt – Šourek ( 46 min. Petráň ), Tipanič ( 75 min. Děd ), Zahrádka ( 65 min. Novák ), – Krejčí ( 46 min. Krýsl )

Střely celkem – 20 : 4

Z toho na bránu – 11 : 2

Rohy - 8 : 3

Branky Junioru – Krejčí 2x, Šourek, Říha, Zahrádka, Krýsl, Petráň

Trenéři zařadili do základní sestavy 4 dorostence a v průběhu zápasu další 3 a většina si nevedla špatně. Hru jsme s účastníkem I.B. třídy měli celý zápas pod kontrolou a téměř k ničemu jsme soupeře nepustili, aby vážně ohrozili branku. Úvodní branku vstřelil Šourek v 17 minutě, když si před vápnem narazil s Krejčím a přesně zakončil 1 : 0. Hned v další minutě se dostal před brankáře Krejčí, který si chtěl brankáře vychutnat, ale jeho záměr mu nevyšel a tak vytěžil pouze rohový kop. Ve 26 minutě byl ve vápně faulován Krejčí a nařízený pokutový kop sám proměnil 2 : 0. O dvě minuty později opět Krejčí navyšuje na 3 : 0. Ve 36 minutě dává na 4 : 0 Říha. Ve 40 minutě pěknou akci si založil ve středu hřiště Zahrádka přes Šourka, ten posunul balon Krejčímu, který přesně našel nabíhajícího Zahrádku a ten uzavřel poločasové skóre na 5 : 0.

Druhý poločas už tak bohatý na góly nebyl. Gólové šance jsme mnohdy řešili špatně a tak další dva góly padli až v závěru. V 80 minutě Krýsl dává na 6 : 0 a v 90 minutě Petráň uzavírá konečné skóre zápasu 7 : 0 pro domácí.