Jan Zušťák 42'
 55' Hráč
 56' Hráč
 75' Hráč

První poločas byl oboustranně svižný fotbal, když první zahrozili hosté v 15 minutě tvrdou střelou z vápna k tyči, ale Lízal ji výborně vykryl. Ve 30 minutě předvedli domácí pěknou akci po pravé straně a následný centr dal Zušťák do golmana a odražený míč Máška do branky nedostal. Ve 32 minutě trestný kop hostujících zahrával z 25 metrů Listopad a jeho přesně mířenou střelu do šibenice Lízal vytáhl na rohový kop. Ve 37 minutě po přesném centru Kratochvíla se prosadil Zušťák a dává vedoucí gól domácích 1 : 0. Ve 42 minutě poslal centr V.Šrámek na Zušťáka a ten pohodlně dává hlavou na 2 : 0.
Druhý poločas jsme úvod zaspali a hosté nás během minuty trestali. V 55 minutě po rohu dává Hovorka na 2 :1 a o minutu později vyrovnal Mezera na 2 : 2. Hosté v tuto chvíli byli na koni a dostávali se do dalších šancí, ale nevyužili je. To se jim nakonec povedlo v 75 minutě po brejku Varhanem a dává na 2 : 3. Domácí nakonec v závěru mohli vyrovnat, ale muška byla vychýlená.