24.10.2021 15:30 KP mužů 2021/2022 13. kolo

Sestava:  Lízal  – Šimek, Žáček( 30 min. Říha ), Rozhoň, Zahrádka – Nosek ( 85 min. Míčka ), Benedikt, Chalupa, Zoubek ( 63 min. Máška ) – Krejčí - Krýsl

Na střídání ještě byl k dispozici brankář Kozlík

Střely mimo branku :  5 : 1

Střely na branku :  7 : 3

Žluté karty :    2 : 4 40 min. Nosek, 45 min. Krýsl

Červené karty: 0 : 0

Tento domácí zápas se nám vydařil bodově i výsledkově, ale herně už to bylo horší. Trenéři Cimrhanzl a Čakrt oproti minulému zápasu udělali 3 změny v sestavě a poté museli udělat ještě jednu, když ve 30 minutě se zranil kapitán Žáček. První desetiminutovka byla jako když se hraje pouťové utkání a k vidění byla jen střela hostujícího Listopada z 25 metrů, která pořádně zaměstnala Lízala v brance. Domácí v dalších minutách hru zlepšili a dali z toho 2 góly. První ve 12 minutě Nosek vybojoval balon na rohu vápna, přenechal Krejčímu, který balon uklidil ke vzdálenější tyči 1 : 0. Ve 12 minutě Žáček poslal do brejku Noska, který byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu proměnil opět Krejčí. Pak, ale opět naše hra přestala fungovat až do konce poločasu. V této pasáži si hosté vytvořili dvě velké šance a to ve 23 minutě po rohovém kopu Pšeničkovu hlavičku Lízal reflexivně stačil vyrazit a ve 34 minutě Říha z malého vápna hlavou přestřelil.

Druhý poločas začali opět lépe hosté a také jejich snaha vyústila v 53 minutě gólem, který vstřelil Říha a snižuje na 2 : 1. V 54 minutě se ke hlavičce dostal Krýsl, ale šla těsně vedle. Hra domácích se zlepšila a hned v 59 minutě Zoubek přesným centrem do vápna našel nabíhajícího Krejčího, který hlavou zvyšuje na 3 : 1. Hned po rozehrávce jsme v obraně měli okénko do kterého pronikl hostující Smetana a naštěstí Lízal jeho pokus perfektně vykryl. V 70 minutě hosté kopali rohový kop a při souboji se nešťastně trefil Rozhoň do vlastní branky 3 : 2. V 73 minutě Máška uvolnil Zahrádku do tutovky a ten zamířil nad branku. O minutu později měl další tutovku na noze Nosek, ale trefil jen břevno. V 84 minutě si napravil předešlou situaci Zahrádka, když přihrávku od Krejčího uklidil do branky a dal tak uklidňující gól na 4 : 2.