Muži FKJS – Čimelice

3.11.2019 14:00 KP mužů 2019/2020 13. kolo
3 - 0

Tento domácí zápas se nám vydařil bodově, výsledkově a také i herně. První kdo ohrozil branku byl hostující Hegenbart, když s jeho střelou z vápna měl Lízal velkou práci. V 19 minutě vypustil jedovku z vápna domácí Zelenka a neméně bravurně stačil vyrazit hostující golman Hřebejk. Ve 35 minutě rychlý brejk Mášky zakončen střelou Hřebejk vytěsnil na roh. Ve 37 minutě další pěkná střela Zelenky a opět stejný zásah Hřebejka. 45 minuta – povedená akce, kterou si sám rozjel Bálek – rozehrál do strany Máškovi, který dal do vápna prudký balon a na konci byl Bálek s přesným zakončením 1 : 0.
Druhý poločas začali hosté ve velkém stylu a na dlouhých 20 minut nás uzamkli na naší polovinu, ale do gólovky se dostali pouze jednou, když v 59 minutě po rohovém kopu Hovorka hlavou překonal domácího Lízala, ale na brankové čáře zaskočil M. Kostka. V 70 minutě šli sami na jednoho obránce domácí Němeček s Bálkem, ale do zakončení se nedostali. O minutu později si to vynahradili, když Bálek rozehrál ze strany trestný kop a hlavička Němečka zapadla za záda Hřebejka 2 : 0. V 75 minutě šel Němeček sám na Hřebejka, ale kličku mu brankář vystihl. V 76 minutě dobře rozehraná akce na jejímž konci na vápně nalil ke střele Petráň Němečkovi a jeho přesně mířenou střelu mu Hřebejk vytěsnil na rohový kop. Po rohovém kopu podnikli hosté rychlý brejk, ale Listopad nedokázal z malého vápna trefit branku. Nádherný moment přišel v 79 minutě, kdy Boukalík ze 30 metrů chytře přeloboval Hřebejka v bráně hostí a dává na konečných 3 : 0.